Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Mobil şirketlerin çıkarmış olduğu hediye yağmuru Türk Telekom Avea ortaklığı ile devam ediyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom şirketlerinin kullanıcılarına sunduğu hediyeler bir çok mobil müşterinin beğenisini kazanmış ve ilgi ile takip ediliyor.

Türk Telekom Sil Süpür ile nasıl bedava internet ve bedava dakikalar kazanabiliriz? 5 GB internete kadar müthiş hediyeler Türk Telekom Sil Süpür uygulaması ile karşımıza çıkıyor. Peki bedava internet nasıl kazanabiliriz? Ya da ücretsiz bedava sms nasıl kazanbiliriz bunların yanıtını yazımızda arayacağız.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türkiye’de operatör firmaları internet ve akıllı telefonlar gittikçe yaygınlaşmasını fırsat bilerek kullanıcılara özel hediyeler sunuyor. Hal böyle olunca kullanıcılarda en çok nerede bedava internet ve hediye sms ya da hediyeler var ise oraya yönleniyor. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone firmaları müşteri memnuniyeti oluşturmak için yeni kampanyalar geliştiriyor. Bünyelerine yeni müşterileri kazanmak için çeşitli kampanyalar ve hediyeler sunarak müşteri memnuniyetini oluşturuyor. Ücretsiz bir şekilde internet, SMS, Dakika dağıtımı yapan operatör firmaları bir biri ile adeta yarış halinde. Milyonlarca abonesi bulunan Türk Telekom’un ise bu kampanyalar kapsamında özel bir hediyesi bulunuyor.

 Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom, Avea ortaklığı ile birlikte yayın hayatına devam ediyor. Abone sayısını oldukça arttıran firma Sil Süpür kampanyası ile adından sıkça söz ettiriyor.  Sil Süpür kampanyası her hafta Çarşamba günü şansa bağlı olarak bedava internet, dakika, SMS ya da Muud üyeliği veriyor. Turkcel’ın salla kazan ve Vodafone’un Bana ne var özelliği ile eşdeğer özelliğe sahip olan Sil Süpür ile artık internet ihtiyaçlarınızı bedava şeklinde karşılayabileceksiniz. Peki Sil Süpür Kampanyasına nasıl katılacaksınız?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasına katılabilmeniz için öncelikle “Türk Telekom Mobil İşlemler” uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Mobil uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirdiğinizde Çarşamba günleri giriş yaparak Sil Süpür’den hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Karşınıza gelen seçenek üzerinden giriş yaptığınızda bedava internet, dakika, SMS ve Muud üyeliği kazanabilirsiniz. Her Çarşamba günü uygulamaya girmeyi unutmayınız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır? için yorumda bulun

    Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır? için ilk yorumu yapabilirsin.