Tuba Büyüküstün’ün Yeni İmajı

Tuba Büyüküstün’ün Yeni Saç Modeli

Geçtiğimiz günlerde bir film festivalinde yeni saç modeliyle arzı endam eden Tuba Büyüküstün yeni tarzıyla da sevenlerinden tam not aldı. Başarılı oyuncunun yeni imajı hem şaşırttı hem de ezber bozdu.

Geçtiğimiz sezon oynadığı Cesur ve Güzel dizisinde kısa saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu saçını bu kez nostaljik küt olarak kestirdi.  Saçının kusursuz görünümü onu ilk tanıdığımız yılları anımsattı. Uzun kahkül bırakan Tuba Büyüküstün’ün yeni saçları kısa saç modellerine bakan kadınları da heyecanlandırdı. Siz de bu saç modelini beğenip saçlarınızı küt kestirmeyi mi düşünüyorsunuz? Peki bu saç modeli kimlere daha çok yakışır?

Küt Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Bu saç modelini yaptırmaya karar verdiyseniz acele etmeyin, öncelikle gelin Tuba Büyüküstün’ün saçları kimlere yakışır? Kimlere yakışmaz? yakından bakalım.Tuba Büyüküstün gibi saçlarınızı küt kestirmek istiyorsanız size yakışıp yakışmayacağından emin olmanız için birkaç kritere dikkat etmelisiniz. Küt saçlara yüzü daha yuvarlak gösterdiğinden daha uzun üçgen ve kalp şeklindeki yüz hatlarına uygundur. Eğer yüzünüz daha oval ve yuvarlaksa başka modellere yönelmelisiniz. Tuba Büyüküstün’ün saçlarının ince telli, elmacık kemiklerinin belirgin ve çene yapısının ise köşeli olmasından dolayı bu tarz modeller ona çok iyi gidiyor. Tabii görünümün bu kadar etkili olmasında güzel oyuncunun uzun boynunun ve yanakların dolgun olmamasının da büyük etkisi var. Kilolu, boynu kısa bir kadınsanız kararınızı bir kez daha gözden geçirmenizi öneririz çünkü bu model sizde aynı şekilde durmayacaktır.  Ayrıca küçük bir yüzünüz varsa kendinize farklı bir model bakmanız da fayda var.

Tuba Büyüküstün yeni tarzıyla da kitleleri peşinden sürükleyecek gibi…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. tuba büyüküstün saç modeli Tuba Büyüküstün’ün Yeni İmajı için yorumda bulun

    Tuba Büyüküstün’ün Yeni İmajı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tuba Büyüküstün’ün Yeni İmajı için ilk yorumu yapabilirsin.