Sivilceleri Yok Eden Kür

sivilcelere çözüm

Sivilce Nasıl Geçer?

Yüzünüzde sivilceler mi var? Cildinizde lekeler mi oluşuyor? Ciddi bir problem olan sivilce lekeleri son derece basit bir kür yardımıyla tarihe karışalabilir. Sivilcelerinizden ve sivilce lekelerinizden doğal yollarla kurtulmanız mümkün.

Sivilce Lekelerine Çözüm

Sivilce tedavisi aslında korktuğunuz kadar zor değil. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bir televizyon programında paylaştığı sivilceleri ve cilt lekelerini yok eden kür tarifi derdinize deva olabilir. Üstelik bu kürü hazırlamak da, uygulamak da çok kolay.

Sivilceleri Yok Eden Kür

Ev Yapımı Sivilce ve Leke Yok Eden Kür İçin Malzemeler

Doğal maden suyu
Yüzde yüz doğal elma sirkesi

Sivilceleri Yok Eden Kürün Hazırlanışı

1 kahve fincanı doğal maden suyuna (dikkat soda değil maden suyu) bir kahve fincanı doğal elma sirkesi ilave edin. Hazırladığınız karışımı bir pamuk yardımıyla sivilceleli bölgelerinize sürün. Kür teninize nüfuz edene kadar en az yarım saat yıkamayın. Hatta kürü hiç yıkamazsanız daha da faydalı olacağını göreceksiniz ama dilerseniz yarım saat sonra kürü suyla durulabilirsiniz.

Kürün Uygulanışı

Kürü öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere günde iki kez pamukla sorunlu bölgelere uygulamanız gerekiyor. Her uygulamada kürü yeniden hazırlamanız gerekiyor. Öğleden önce hazırladığınız kürü öğleden sonra da kullanamıyorsunuz. Hazırladığınız sivilce maskesini düzenli olarak uygulamalısınız.

Bu kürü hazırlarken dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta bulunuyor. Birincisi doğal maden suyu yerine yanlışlıkla soda kullanmamak. İkincisi ise kullandığınız elma sirkesinin yüzde yüz doğal olması. Piyasada bulunan her sirkeye güvenmeyin ve mümkünse ev yapımı sirke kullanın. Ne kadar faydalı olduğuna çok şaşıracaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*