Sevgiliyle nasıl poz verilir?

Fotojenik sevgililer instagramda birbirinden güzel fotoğraflarını paylaşırken neden sizin de sevgilinizle birlikte güzel göründüğünüz bir fotoğrafınız olmasın? Aslında oldukça romantik ve ilgi çeken fotoğraflar çekmek o kadar da zor değil sadece çift olarak güzel poz vermenin taktiklerini bilmeniz gerekiyor. Bu poz verme tekniklerini uyguladığınızda sizin de sevgilinizle övüne övüne paylaşacağınız birbirinden fotojenik resimler olacak.

Sevgiliyle Poz Verme Teknikleri

Bir nişan fotoğrafı da çektiriyor olabilirsiniz sadece güzel bir anı fotoğrafı da, kim sevgilisiyle birlikte çektirdiği resimlerde güzel görünmek istemez ki? Siz de güzel bir çift fotoğrafınızın olmasını istiyorsanız yazımızdaki teknikleri adım adım uygulamalısınız.

 

romantik poz vermek

Çift Olarak Romantik Poz Verme Tekniği

Yapılan araştırmalar sol taraftan çekilen fotoğrafların daha duygusal olduğunu ortaya koyuyor. Romantik bir poz vermek istiyorsanız sevgilinizle birlikte kameraya sol tarafınızı dönün ve kameraya bakmadan birbirinizle ilgilenmeye başlayın. Objektife bakılarak çekilen resimler oldukça yapay ve soğuk görünebilir, bu yüzden objektifi yok sayın. Sevgilinizle göz teması kurarak bir kameranın o an sizi kaydettiğini tamamen unutmanız gerekiyor.

sevgiliyle poz vermek

Ellerinizi Nereye Koyacağınıza Karar Verin

Çift olarak fotoğraf çektirirken en çok yapılan hatalardan biri ellerin yanlış yerlerde durmasıdır. Bazen eller öyle bir yerde durur ki fotoğrafın bütün doğallığını, sıcaklığını ve naifliğini alıp götürür. Unutmayın bir fotoğrafı güzel kılan şey doğallık ve detaylardır. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için partnerinizle poz verirken ellerinizi nereye koyacağınızı önceden belirleyin.

sevgiliyle fotoğraf çektirmek

Kamera Karşısında Eğlenin

İçten bir gülümsenin yerini hiçbir şey tutamaz. Kamera karşısına geçtiğinizde poz vermek yerine sohbet etmeye başlayın. Birbirinize en güzel anılarınızı hatırlatın, komik şeyler anlatın. Eğer yanınızda deklanşöre doğru anda basmayı başarabilecek kadar başarılı bir fotoğrafçı varsa yıllarca unutmayacağınız, her görenin size hayran kalacağı bir fotoğraf karesini yakalamanın en kolay ve en çok uygulanan yollarından biri budur.

romantik çift fotoğrafı

Kendinize Dışarıdan Bakın

Kamerayı güvendiğiniz bir arkadaşınıza teslim edin ve gün boyunca sizin fotoğraflarınızı çekmesini isteyin. Güzel veya çirkin demeden her fırsatta deklanşöre basmasını rica edin. Olabildiğinizce her anınızın resmini çeksin. Bazen en güzel poz hiç farkında dahi olmadan verdiğiniz pozdur. Ortaya çıkacak onlarca fotoğraf arasında mutlaka paylaşmaya değer bir tane olacaktır.

Mutluluğunuzu Haykırın

Fotoğraf çektirirken eşinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirin, bu enerji emin olun ki resme de yansıyacaktır. Coşkulu bir şekilde onu çok sevdiğinizi söyleyin, sadece sizin aranızda olan aşk cümlelerini fısıldayın, ne kadar şanslı olduğunuzu dile getirin, birbirinize ne kadar yakıştığınızı belirtin. Güzel görünmek için hem kendinizi hem de sevgilinizi motive edin.

Güzel selfie çekmenin sırları yazımızı okumuş muydunuz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*