Saç Uzatma Kürü

uzun-saçlar

Ev Yapımı Saç Maskesi

Evde kendi yapacağınız bir maskeyle saçlarınızın uzama hızını iki katına kadar çıkarabilir daha uzun ve daha güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. Saç uzatma maskesi tarifini bir ay uyguladığınızda saçınızdaki büyük değişime çok şaşıracaksınız.

Saçlarınızın uzama hızını arttırmak mı istiyorsunuz? Saçınız yeterince güçlü değil mi? Kozmetik malzemelere mahkum değilsiniz. Evde kendinizin hazırlayacağı saç uzatma kürü bu sorununuzda size yardımcı olacak. Üstelik son derece doğal yollarla.

Saç Uzatan Kür

Saç Uzatan Kür Tarifi

Malzemeler

Bal
Zeytin Yağı
Hindistan Cevizi Yağı
Yumurta

Yüksek protein deposu olan yumurta saçınızdaki sorunları çözecek ve saçlarınızı güçlendirecek. Hindistan cevizi yağı saçınıza parlaklık ve yumuşaklık katacak. Zeytinyağı saçınızı dengelemeye yardımcı olacak bal ise doğal bir antioksidan görevi görecektir.

Kürün Yapılışı

1 ölçek hindistan cevizi yağı, 1 ölçek zeytin yağı ve aynı oranda balı bir kasede karıştırın. İyice karıştırdıktan sonra üzerine bir yumurta kırın ve yeniden karıştırın. Karışım beyaza yakın bir renge gelene kadar işleme devam edin.

Kürün Uygulanışı

[jaw_highlight]Mutlaka soğuk su kullanın![/jaw_highlight]

Karışımı saç diplerinize masaj yaparak tüm saçınıza uyguladıktan sonra saçınızı soğuk suyla durulayın. Maskeyi saçınıza uyguladıktan sonra soğuk suyla yıkamanız son derece önemli. İstediğiniz sonucu alabilmek için asla sıcak su kullanmayın.

En iyi sonucu alabilmek için bu kürü haftada 3 defa uygulayın. Bir ayın sonunda daha güçlü ve daha hızlı uzayan saçlara sahip olduğunuzu göreceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*