topuz-sac

Her kadına yakışan göz alıcı 5 şey

Posted on

Trend denilince akla ilk gelen soru “acaba bana yakışacak mı?” sorudu. Fakat öyle şeyler var ki bir bayanın güzelliği, boyu, kilosu, yapısı, tarzı fark etmez herkese her şey yakışır. İşte her kadına yakışacağını düşündüğümüz göz alıcı 5 şey…

Stiletto

Stiletto ayakkabılar her kadına yakışacak ve ayağında çok şık duracaktır. Bu tarz ayakkabılar birçok  kıyafete uyum sağlar ve herkes tarafından tercih edebilir. İster boyunuz çok uzun olsun isterse kısa olsun! Her bayan topuklu ve göz kamaştıran renkleri kullanırken her bayana yakışacağını düşündüğümüz ve yer alan stiletto ayakkabılar 1.sırada…

French Oje

Eğer siz ojesiz bir yerlere çıkamıyorsanız french oje size çok yakışacak. Tırnak ve parmak yapınız nasıl olursa olsun kesinlikle her bayana güzellik katacaktır. French oje sürmek artık çok basit bir işlem olduğundan dolayı herkes sürebilir. Bu oje her bayanın tenine uygun haldedir ve sizi oldukça bakımlı gösterir.

Minimal Dövmeler

Her bayana yakışacağını düşündüğümüz ve sırada olan diğer göz alıcı şey ise minimal dövmelerdir. Bu dövmeleri  el bileği, ayak bileği, ense, omuz, kol içine ve daha farklı yerlere yaptırabilirsiniz. Bu tür dövmeler çok küçük olmakla birlikte her bayana yakışacağını düşünüyoruz. Baş harfinizi yazdırabilir veya şarkı sözünden alıntılar yaparak omzunuza yazdırabilirsiniz. Bu tür dövmeler küçük ve sevimlidir.

Dağınık Topuz

Bayanlar sürekli en güzel şeyi yapmaya ve güzel görünmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Fakat hiç uğraşmanıza gerek yoktur. Eğer doğallık ve güzellik bir arada istiyorsanız, saçlarınıza dağınık topuz modelleri yapmanızı öneririz. Böyle bir saç yapma tasarımları çok fazla zaman almamakla birlikte evde aynanın karşısında kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Pastel Makyaj

Pastel makyajlar önemli bir tamamlayıcıdır. Her bayana yakışacağını düşündüğümüz  ve her bayanın yapabileceği bir işlemdir. Allık, dudak ve kirpiklerinize uygulayabileceğiniz en güzel makyajlardan birisidir. Giyeceğiniz kıyafetlerle makyaj renklerini uyumlu hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir