Hande Erçel ve Burak Deniz’in Öpüşme Sahnesine Büşra Develi Ne Yorum Yaptı?

Oyuncu Büşra Develi, ‘Aşktan Laftan Anlamaz’ dizisinde Hande Erçel ile başrolü paylaşan sevgilisi Burak Deniz ile Erçel’in öpüşme sahnesini değerlendirdi.

Büşra Develi, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Burak Deniz’le ilgili yaptığı açıklamayla yeni bir tartışma başlatacağa banziyor.

“ROMANTİZM HİSSETMEMİŞTİM”

Sözcü’nün haberine göre; Büşra Develi, ‘Aşktan Laftan Anlamaz’ dizisinde Hande Erçel ile başrolü paylaşan Burak Deniz’i kıskandığına yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Öpüşme sahneleri hakkında konuşan Develi, “Öpüşme sahnesi çekimlerinde bir oyuncunun karşısındaki oyuncuya bir şeyler hissetmesi mümkün değil. Burak aşık olduğum adam. Buna rağmen aynı dizide oynarken öpüşme sahnesinde romantizm hissetmemiştim. Eğer orada öyle bir şey hissedersen rolünü yapamıyorsun demektir. Çünkü bunlar ayrı dinamikler” ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. hande-ercel-opusme Hande Erçel ve Burak Deniz’in Öpüşme Sahnesine Büşra Develi Ne Yorum Yaptı? için yorumda bulun

    Hande Erçel ve Burak Deniz’in Öpüşme Sahnesine Büşra Develi Ne Yorum Yaptı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hande Erçel ve Burak Deniz’in Öpüşme Sahnesine Büşra Develi Ne Yorum Yaptı? için ilk yorumu yapabilirsin.