Genç Kızların En Fazla Tercih Ettiği Kombinler

Posted on

Yaz aylarında birçok genç kızı oldukça çekici ve seksi kombinlerle sokak stilinde görüyoruz. Bu kombinleri siz de sokakta genç kızların üzerinde sıkça görüyorsunuzdur. Kombinlerden en fazla tercih edileni; transparan kıyafetlerle yapılan ve iç çamaşırının koyu renkte tercih edilerek ön plana çıkarıldığı kombin oluyor. Diğerleri de yine bunun gibi oldukça seksi ve çekici bir duruşa sahip olma konusunda genç kızların tercih ettiği kombinler oluyor.

Transparan Gömlek ve Mini Etek Kombini

İç çamaşırını ön plana çıkarmak isteyen ve bu şekilde karşı cinsi etkisi altına almak isteyen genç kızlar; yazın transparan gömlek içerisine rengini belli eden bir iç çamaşırı giyip, mini eteklerle kombin oluşturuyorlar. Bu kombin ile sokak stilinde seksi bir duruşa sergiliyorlar.

Kot Şort ve Dantelli Kısa Üst Kombini

Kort şort üzerine giyilen kısa dantelli ve delikli bir üst de yine en seksi sokak stilleri içerisinde yer alıyor. Genç kızların birçoğu bu şekilde oldukça seksi görünüyorlar.

Dar Kesim Pantolon ve Kısa Üst Kombini

Mini etek ya da şort giymeyen birçok genç kız; dar kesim pantolon ile kısa üst kombini yaparak, göbek bölgesinden açık veriyorlar ve bu şekilde seksi bir duruş sergiliyorlar. Bu kombin de yine yazın genç kızların en sık başvurdukları kombinler arasında yer alıyor.

Mini Şort ve Yanları Açık Bluz Kombini

Özellikle son yıllarda moda olan bu kombin; bu yazın da yine birçok genç kızın seksi görünmek adına tercihi oluyor. Sıfır kollu ve yan kısımları açık olan bluz altına mini şort giyilerek yapılan bu kombinde; iç çamaşırı da yan kısımlardan görünüyorlar.

Kot Şort ve Omuz Dekolteli Bluz Kombini

Kot şort ile yapılan en seksi kombinler arasında yer alan omuz dekolteli bluz kombini de yine genç kızların yaz aylarında en sık tercih ettiği kombinler arasında yer alıyor. Bu sene omuz dekolteli bluzların moda olması; birçok genç kızı bu kombini yapmaya itiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir