Evde Boncuk Dizme İşi

Posted on

Boncuk dizmeler genelde sizlere verilen misina üzerine kolye yahut bileklik şeklinde dizme işinden birisidir. Bu işleri aldığınız anda teslim sayısına göre 1000 bilekliğe 60 – 70 TL alabilirsiniz normal bir kişi 8 saatlik çalışma prensiplerinde bu sayıları kolaylıkla yapabilmektedir. Aylık ortalama geliriniz 2000 TL gibi rakamlara ulaşabilmektedir.

Boncukları renklerine ayırma

Boncuklar sizlere bir çuvalda karışık olarak gelir ve sizlerde bu boncukları renklerine ayırırsınız aslında oldukça basit olarak gözüken bu işler ara sıra göz yorgunluklarına neden olduğu için 2 saatte bir 30 dakika mola vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde kilo ile çalışılacak ve Çuval başına 70 TL olabileceksiniz.

Evde boncuk işi ne kadar kazandırır?

Sorulan soruların arasında cevaplanacak olan sorulardan birisi “Evde boncuk işi ne kadar kazandırır?” olmuştur. Cevaben verebileceğimiz cevap kesinlikle net bir rakam olmamakla birlikte minimum kazanabileceğiniz tutar aslında 1500 TL olarak hesaplanmıştır, üzeri elbette olabilir lakin maksimum tutar o anki taleplere göre değişmektedir. Bu nedenle sizlere minimum tutarın bile Türkiye şartlarına göre güzel ve iç açıcı olduğunu belirtmek isteriz.

Başvuru nasıl yapılır?

Başvuru yapmak için öncelikle bir adet mail adresiniz olması gerekmektedir. Mail adresinizi kesinlikle gündelik olarak kullandığınızdan emin olmalısınız. Firmalar verdikleri yahut verecekleri işleri oradan iletişim kurarak sizleri bilgilendirmektedirler. İsminizi, yaşadığınız il ve ilçeyi mutlaka yazarak daha önce bu tarz deneyimleriniz oldu mu olmadı mı belirtmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Ortalama iş onayı 1 ay ve üzeri olurken, olumsuz olarak dönüş yapılmamaktadır, sonraki günler içerisinde olumlu yanıt alırsanız eğer bunlar mail ile bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir