esra-erol

Esra Erol o iddialara yanıt verdi! Program kurmaca mı? Bırakıyor mu?

Posted on

Esra Erol’un sunduğu izdivaç programına katılan Ayça isimli kişi, “Bizlere sözleşme imzalatılıyor. Günlük para alıyoruz. Damat adayı Ahmet’le aşk yaşamadım. Birlikte yemeğe dahi çıkmadık. Kıyafetlerim bile kendimindi. Her şey kurmaca. Programda bana taktığı yüzük bile annemin Umre’den getirdiği yüzük” dedi.

Programın perde arkasında yaşananlar hakkında iddialar ortaya atan Ayça isimli kişi, takipçilerinin programda katılımcı olan Caner ve Berke ikilisinin ilişkisini sorması üzerine sinirlenerek şu yanıtı verdi:

“Anlamıyor musunuz, her şey kurmaca! Caner ve Berke aşkı da kurmaca. Caner locada herkesten çok para kazanıyor. Herkes oynuyor, Esra Erol da yönetiyor.”

“10 yılda 330 nikah ve 64 çocuk da kurgu”

Esra Erol bu şok açıklamayı yanıtsız bırakmadı. Ünlü sunucu ”Evet burada yaşanan her şey kurgu, sen de kurgusun, senin annen hastalığında tekerlekli sandalye gönderdiğimiz kurgu, oğlun bisiklet istedi, bisikletini aldık oda kurgu, Ahmet’le 2 yıl aşk yaşadınız sonra Meriç’e aşık olduğunu söyledin, bunlarda kurgu, senin yaşadıkların da kurgu, 10 yılda 330 nikah ve 64 çocuk da kurgu. Bu 64 çocuğu da ben doğurdum” diyerek olayı noktaladı.

Esra Erol’un bu açıklaması locadan ve stüdyodaki seyircilerden büyük alkış aldı.

Bu arada Esra Erol evlilik programlarının sonu geliyor haberlerine de yanıt verdi. Canlı yayında açıklama yapan ve sezon sonunda artık bu mesleği yapmayacağını ima eden Esra Erol şunları söyledi; “Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm… Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı.

BEN ARTIK PES ETTİM

Esra Erol sözlerine şöyle devam etti; “Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah’ın izniyle yapıcam, ondan sonra… Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim.

Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli. Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.”

Esra Erol’un bu konuşmayı yaparken sesinin titrediği ve gözyaşlarını tutmakta zorlandığı dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir