Erkek Örgü Yelek Modelleri

Erkek Örgü Yelek Modelleri

Posted on

Erkek Örgü Yelek Modelleri

Genellikle anneler erkek çocuklar için yelek örmeye karar verdiklerinde mavi ve beyaz renkleri tercih ederler. Ancak günümüzde her renk erkek örgü yelek modelleri bulunuyor. Mavi ve beyaz rengin artık çok sıradan hale gelmesi nedeni ile renkli ipler erkeklerde de kullanılmaya başlandı. Erkekler için size tavsiyemiz ağır renklerden meydana gelen ipleri kullanmanızdır. Sizler için hazırladığımız erkek örgü yelek modelleri şu şekildedir;

Sade Cepken Tipi Yelek Modeli

Genellikle özel günlerde tercih edilen bu model, çocuk takımlarının içerisinde güzel bir kombin oluşturmaktadır. Takım elbisenin rengine bağlı olarak gri, hâkî ya da deve tüyü renkleri en idealidir.

Erkek Örgü Yelek Modelleri

Renkli, Figürlü Yelek Modelleri

Birkaç çeşit renkli ip ile belirli bir şablona göre örülen modeldir. Çoğunlukla erkek örgü yelek modelleri bulut, ev, güneş, araba gibi figürlerden meydana gelir. Birkaç süsleme ile de farklı bir hava katılır. Modele bağlı olarak şişe değişik renkler takılır ve düz örgü yöntemiyle örülür.

2 Renkli Ayıcık Figürü Modelleri

Çok fazla sevimli olmasının yanı sıra çok da şık görünen erkek örgü yelek modelleri tığ yardımı ile örülen ayıcık figürlerinin yeleğe dikilmesi sonucu oluşur. Çocuklar tarafından çok sevilen bu model her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Spor Erkek Çocuk Örgü Yelek Modelleri

Kotun sütüne giyilen gömleğin üzerinde tercih edilen spor yelek çeşitleri erkeklere farklı bir hava katılmasını sağlar. Bu modeli 2 yan, 1 arka şekilde örerek birleştirdikten sonra şişi önce yaka kısmında daha sonra düğme yerlerinin olduğu yere ve son olarak da kollara takılır. Lastik örgüsü yapılarak spor model oluşması sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir