“Yaratıcı Şemsiyeler” Islanmamanın En Şık Yolu

şemsiye modelleri

Şıklığınızdan ve tarzınızdan yağmur altında da vazgeçmemeniz için en şık ve en yaratıcı şemsiyeleri araştırdık. Bir şemsiye ne kadar farklı olabilir ki? diye düşüyorsanız bizce acele etmeyin. İlk olarak sizin için bulduğumuz ilginç modellere bir göz atın, en şık şemsiye modellerini ise sona sakladık.

En Yaratıcı Şemsiyeler

Çanta Şeklinde Şemsiye

ilginç şemsiye

Şemsiye tutmaktan nefret mi ediyorsunuz? O zaman bu model tam da size göre. Şemsiyeli çantanızı takın ve iki elinize de özgürce kullanabilmenin keyfini çıkarın üstelik yağmur altında bile.

Gözlüklü Şemsiye

sarı şemsiye

Bu şemsiye sizi diğerlerine göre daha iyi koruyor çünkü kafanızı tamamen içine yerleştirebiliyorsunuz. Gözlük kısmı sayesinde omuzlarınız ve kollarınız da ıslanmadan yürüyüşünüze devam edebilirsiniz.

Kahve Tutacaklı Şemsiye

ilginç şemsiye

Yağmur da yağsa seller de aksa kahve zevkiniziden ödün vermek istemiyorsanız bu model sizin işinizi tamamen görecektir. Sap kısmındaki tutacak sayesinde yağmur altında gezinirken kahvenizi de rahatlıkla yudumlayabilirsiniz.

Samuray Şemsiye

kılıç şemsiye

Şemsiye tutmayı hiç kimse sevmez özellikle de erkekler bu uğurda ıslanmayı dahi göze alırlar fakat bu tasarım bu sorunu ortadan tamamen kaldırıyor. Yağmur bitince kapanan şemsiyeniz bir samuray kılıcına dönüşüyor. Hem çok yaratıcı hem şık hem de maskülen bir çözüm…

Köpek Şemsiyesi

köpek şemsiyesi

En yakın dostlarımızın ıslanmasına gönlümüz el vermez değil mi? Onları da düşündük. İşte bu şemsiyeler sayesinde minik dostunuz da yağmurdan korunabilecek, tabii onu kontrol altında tutabilirseniz.

En Şık Şemsiyeler

Şimdiye kadar ilginç şemsiye tasarımlarını inceledik. Sıra en şık şemsiye modellerinde.

Kuş Kafesi Modeli

lulu guinnes şemsiye

En şık, en uygun ve en göz alıcı şemsiye modelleri Lulu Guinnes’in desek çok da yanlış olmaz. Sizin için seçtiğimiz bu kuş kafesi şeklindeki şeffaf şemsiyenin Lulu Guinnes’in kendi sitesindeki fiyatı 45 dolar yani yaklaşık 150 liraya geliyor. Ne dersiniz sizce de sokakta bu muhteşem şemsiye tüm dikkatleri üzerinizde toplamaz mı?

Puantiye Şıklığı

puantiyeli şemsiye

Pierre Vaux’un kahverengi puantiyeli modeli fazla iddialı şemsiyelerden hoşlanmayanlar için doğru bir tercih olabilir. Bu modelin fiyatı Beymen’de 585 lira.

Siyah ve Beyazın Uyumu

fulton şemsiye

Fulton’un siyah beyaz çizgili ve üzerinde kalp motifleri bulunan bu modelini biz çok beğendik. Bu tasarımın fiyatı Beymen’de 190 lira.

Klasik Louis Vuitton

lüks şemsiye

Louis Vuitton’un klasik şemsiyesi tüm detaylarıyla son derece zarif ve göz alıcı. Fakat fiyatı da ona göre elbette. Bu şemsiyenin etiket fiyatı güncel kura göre yaklaşık 2 000 TL.

Dolce Gabbana Şıklığı

lüks şemsiye

Lüks şemsiyeler arasında en iddialı modellerden birinin altında Dolce & Gabbana imzası bulunuyor. Bu siyah beyaz, asil ve şık şemsiyenin ise güncel kura göre 3 500 TL civarında bir etiket fiyatı bulunuyor.

Siz en çok hangisini beğendiniz?

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*