En Moda 2017 Yağmurluk Modelleri

Özellikle bu aylarda yağmurun çok etkili olmasından dolayı giyeceğiniz hırka ve benzeri giysiler sizi hem üşütecek hem de su çekecektir. İşte tam burada sizler için modellerini bir araya topladığımız 2017 yağmurluk modelleri ortaya çıkıyor.

İlkbahar aylarında bayanların giydikleri mont ve bu tür kalın şeyler çok fazla sıkabilir. Bu zamanlarda bayanların giyebileceği en ideal şey yağmurluklardır. Bahar ayların kurtarıcısı yağmurluk modelleri vitrindeki yerlerini almaya başlamış durumda. Pek çok modellerin yanı sıra göz alıcı renkler de tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. En çok tutulan renkler; siyah, beyaz, kırık beyaz, krem ve neon renklerdir.

Yağmurluk modellerini Nike ve Adidas gibi marka satan mağazalardan bakabilirsiniz. Bunların yanı sıra Defacto ve LC Waikiki bu yıl çok farklı yağmurluk modelleri tasarlamış ve satışa hazır hale getirmiştir.

İSTEĞİNİZE GÖRE SEÇİM YAPIN

Her bayanın giyim tarzı ayrıdır. Bunun için yağmurluklarda dikkat çeken diğer bir konu, her bayana hitap etmesidir. Spor, uzun, kısa, parlak gibi birçok tarzda bulabileceğiniz modeller vardır. Geçtiğimiz yıllarda mavi ve tonları olarak parlak olan gruplar çok tutulmuştu. Bunun yanında göz alıcı neon renkler de geçen yıl trendler arasında yer almıştı.

2017 yılı sizin için çok farklı ve trend yıl olacak, pembe ve tonları, vizon ve tonları olarak bu yıl rengarenk yağmurluk modelleri karşımıza çıkacaktır.

PARLAK YAĞMURLUK MODELLERİ

Parlak sarı, mavi, pembe ve birçok renk kombinasyonunu sağlayan firmalar bu yıl oldukça göz kamaştıran renkler tasarlamış. Nike mağazalarında yer alan bu ürünlerin fiyatı 150 TL ve üzeri olarak satışa sunmaktadır.

[jaw_media_gallery gallery=”2668″ type_gallery=”horizontal” thumb_gallery=”4″ ][jaw_clear]

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En Moda 2017 Yağmurluk Modelleri için yorumda bulun

    En Moda 2017 Yağmurluk Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Moda 2017 Yağmurluk Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.