Duvar Dekorasyon Fikirleri

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Her geçen gün piyasaya yeni malzemelerin, tasarımların ve modellerin çıkması duvarlara da farklı bir boyut getirdi. Eskiden olduğu gibi yalnızca salon ve oturma odalarının duvarlarında değil tüm duvarlarda ve hatta balkonlarda birbirinden değişik tasarımlar, renkler görebilirsiniz.

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Duvar Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Duvar dekorasyon fikirleri için dekor edilecek olan duvarın evin hangi bölümünde olduğu önemlidir. Genelde kır, bahçe ve yazlıklar için taş duvarlar çok fazla tercih edilirken bazen de son zamanların en popüler ürünü olan duvar kağıtları yeniden gündeme geliyor. Mutfaklar için fayans ile karo kullanımı büyük bir hızla hala devam ediyor. Ancak duvar kağıtları artık mutfaklara da hızlı bir giriş yaptı. Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte artık mutfaklar için özel olarak duvar kağıtları üretiliyor. Yağa, ısıya, buhara ve suya dayanıklı duvar kağıtları sayesinde mutfak duvar dekorasyon fikirleri yeni bir boyut kazanıyor.

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Duvar dekorasyon fikirleri arasında elbette ki sadece duvar kağıtları yer almıyor. Duvarlarda raf, ayna, çerçeve ve fotoğraf gibi dekorlarda oldukça popüler durumda… Eğer duvar dekorasyon fikirleri arasında kararsızlık yaşıyorsanız bu konuda uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Evinizde hangi duvarı dekore edeceğinize karar verdikten sonra yapılacak materyale karar vermelisiniz. Mesela kâğıt, fayans, boya ve duvar kâğıdı gibi. Her dekorasyon ürünü kendi içinde çok fazla alternatif sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken alanda bulunan diğer eşyalar ile uyum içinde olmasına dikkat etmeniz önemlidir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Duvar Dekorasyon Fikirleri Duvar Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Duvar Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Duvar Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.