Dünden Bugüne Sıla’nın Saç Stilleri

837

Sıla saç stilleriyle her zaman fark yaratmayı başarmış bir sanatçı. Sıla’nın kısa saç modelleri son günlerde çok konuşuluyor. Kimileri çok beğeniyor kimileri ise uzun saç modellerinin Sıla’ya daha çok yakıştığı görüştüğünde. Tabii ki bu ses getiren yeni tarzlarda Sıla’nın stilisti Hande Kızıl’ın da payı büyük. TarzHayat.com olarak 2007 yılından bu yana Sıla’nın saç tarzındaki değişiklikleri inceledik.

Sıla’nın İlk Yıllarında Tarzı

Sıla 2007 yılında çektiği ilk klibinde Sharon Stone’u anımsatan saçlarıyla karşımızdaydı. Güzel şarkıcı kimi zaman saçlarına jöleyle maskülen bir görünüm kazandırıyor kimi zaman ise klibindeki gibi omuzlarının üzerine düz bırakmayı tercih ediyordu. “Dan sonra” adlı klipte de şarkıcıyı iki farklı saç tarzıyla görmek mümkün.

Sıla bir sonraki klibinde ise daha havalı ve gösterişli saçlarla çıktı karşımıza. Hatta rüzgarda savrulan saçları klibin başrolünü oynuyordu desek yerindeydi. Kim bilir belki bu saç modelinde ısrarcı davransaydı ince telli saçlar için yapılan özel şampuan reklamlarında bile oynayabilirdi.

Saçlar Gittikçe Kısalıyor

2009 yılında sarı uzun saçlarını yerini siyah küt saçlara bıraktı. Eh Sıla bu ne yapsa yakışıyordu. Müzik dünyasındaki yerini günbegün sağlamlaştırırken saç tarzında değişiklik yapmaktan ise kaçınmıyordu.

Sıla’nın bugünkü kısa saçlarına şaşıranları 2010 yılına götürüyoruz. Başarılı sanatçı o yıllarda kısa saç olan sevgisinin ilk sinyallerini vermişti ve ünlü şarkıcının bu tarzı yine çok ses getirmişti.

Tam da işte oldu derken

2011’den sonra Sıla’yı uzun saçlarla görmeye başladık. Ne de güzel yakışmıştı oysa. O şarkılarını söylerken güzel saçları da bir sağa bir sola savrularak adeta görsel bir şölen yaşatıyordu. Tabii o güzel saçlardan eser yok şimdi.

Takvimler 2014’ü gösterdiğinde Sıla’nın saçları altın çağını yaşadı adeta.

Ve 2017… Sıla saçlarını önce kısa sonra daha da kısa kestirdi. Hatta yan tarafları erkek berberlerinin 3 numara olarak tabir ettiği kısalıkta kestirerek yine oldukça cesur bir tercih yaptı. Son derece iddialı olan bu model kimileri tarafından çok beğendi kimileri tarafından ise çok eleştirildi.

Siz Sıla’nın saç modelleri arasından en çok hangisini beğendiniz?

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir