Dolgun Dudak Makyajı

Dolgun dudaklar için ne yapmalıyım?

Daha çekici ve daha dikkat çekici bir görünüm için dolgun dudaklar çok önemli. Dolgun dudak makyajı teknikleriyle dudakları dolgun göstermek mümkün. Dudağı dolgun gösterme yolları elbette birden fazla ama biz sizinle en basit ve en hızlı tekniklerden birini paylaşacağız.

Dudakları Makyajla Dolgun Göstermek

Şimdi anlatacağımız makyajla dudaklarınızın dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz fakat makyajdan önce sizinle bir püf noktasını da paylaşmak istiyoruz. Daha dolgun dudaklar için ruj sürmeden önce dudaklarınızı diş fırçasıyla fırçalayıp nemlendirici sürün. Ruj sürmeye geçmeden önce nemlendiriciyi temizlemeyi unutmayın.

Angelina Jolie Dudakları MakyajıAngelina Jolie Dudakları Makyajı

Dudaklarınızın Angelina Jolie gibi dolgun ve çekici görünmesini istiyorsanız aşağıdaki makyajı uygulamalısınız.

Dolgun Dudak Makyajı

Dudakları dolgun yapmak için gölgeler kilit bir rol oynuyor. Krem kontür paletiyle alt ve üst dudağınıza gölge yapın ve ardından highlihterla gölgelerin çevresini aydınlatın. Bu işlem dudaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Dudak kalemi

Dudak kalemiyle üst dudağınızın çizgilerini düzleştirin ve kalınlaştırın. Dudağınızın alt ve üst kısımlerını biraz geniş kıvrımlı kısımlarını ise normal çizgilerinden çizin. Sıra dudağınızın iç taraflarını renklendirmeye geldi. Yine dudak kalemi yardımıyla büyük bir baskı uygulamadan dudağınızı renklendirin.

Dolgun Dudak Makyajı

Bu aşamanın ardından dudağınıza likit mat ruj sürün ve transparan pudrayı dudaklarınıza uygulayarak makyajı tamamlayın.

İşte hepsi bu kadar dolgun dudaklarınızla şimdi daha çekici ve daha iddialı görünüyorsunuz.

Dolgun dudaklar için hangi ürünleri kullanmalıyım?

Size basit bir makyajı tekniğini öğrettik bunun yanı sıra bazı kozmetik ürünleri de bu konuda size yardımcı olabilir. Size tavsiye edebileceğimiz 5 dudak dolgunlaştırıcı ürün var.

  1. Dior Addict Lip Maximizer dudaklarınıza dolgunluk ve parlaklık kazandırır.
  2. GLAMGLOW plumprageous size bu konuda en çok önerebileceğimiz ürünlerden biri.
  3. TOO FACED LIP INJECTION iddialı bir dudak dolgunlaştırıcı ürün, vadettiği kadar olmasa da işe yarıyor.
  4. Smashbox O-Plump Lip Plumper with Goji Berry-C Comple dudak dolgunlaştırmada güçlü bir etkiye sahip. Ürün uygulandığında dudağınızın rengine dönüşür ve adeta bir botoks etkisi yaratır.
  5. M·A·CShadescents rujları doğal gölge efektiyle dudak dolgunlaştırma konusunda başarılı bir çözüm sunuyor.

Bu dudak dolgunlaştırıcı ürünler dudaklarınızın tıpkı hayal ettiğiniz gibi daha büyük ve dolgun görünmesinde size büyük kolaylık sağlayacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ruj seçimi Dolgun Dudak Makyajı için yorumda bulun

    Dolgun Dudak Makyajı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dolgun Dudak Makyajı için ilk yorumu yapabilirsin.