Dişlerinizi Beyazlatmak İçin Doğal Bakım Kürü

Dişlerinizin beyaz görünmediğini mi düşünüyorsunuz? Daha bakımlı ve beyaz görünmesini istiyorsanız, evde yapacağınız basit ve etkili yöntemlerle beyaz gülüşler elde edebileceksiniz.

Diş sağlığı herkes için oldukça önemlidir. Ağız sağlınızı iyi koruyamadığınız zamanlarda diş sararmaları ortaya çıkar. Bu sararmalardan sizde şikayetçiyseniz, sizler için hazırladığımı limonlu bakım kürünü uygularsanız ve her gün düzenli olarak fırçalarsanız dişleriniz beyazlığa kavuşur.

İhtiyacınız Olan Malzemeler:

  • 2 çay kaşığı limon suyu
  • 2 tatlı kaşığı karbonat
  • 2 damla zeytinyağı

Kür’ü Uygulama Şekli

Malzemeleri derin bir kabın içerisine katarak karıştırınız. Bu işlemden sonra, diş fırçanızı bu karışıma batırarak dişlerinizi fırçalamaya başlayın. Yaklaşık 3 dakika yaptıktan sonra ağzınızı bol su ile çalkalayın. Bu uygulamayı düzenli yaptığınız takdirde dişlerinizin beyazladığını göreceksiniz. Haftada en az 2-3 defa uygulamanız gerekmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dis-beyazlatma-kuru Dişlerinizi Beyazlatmak İçin Doğal Bakım Kürü için yorumda bulun

    Dişlerinizi Beyazlatmak İçin Doğal Bakım Kürü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dişlerinizi Beyazlatmak İçin Doğal Bakım Kürü için ilk yorumu yapabilirsin.