Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Cinsel ilişkide hem kadın hem de erkek olsun fark etmez kişiler tatmin etme hazzını doruklarda yaşamak ister. Karşı tarafı cinsel birlikten mutlu etmeyi hedefler ve bunu başarmak ona güven verir. Çünkü karşı cinsi mutlu edemeyen kişilerde özgüven eksikliği meydana gelir. Bu nedenle kişiler cinsel birlikteliklerini doruk noktalarda yaşamak isterler.

Bazen cinsel performans açısından kendilerini yetersiz olarak görenler, bu olumsuz yönlerini ortadan kaldırmak için cinsel gücü arttıran besinleri tüketmeye çalışırlar. Peki cinsel gücü arttıran besinler nelerdir?

Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Çilek

Çilek hemen hemen herkesin en sevdiği meyveler arasındadır. Özellikle cinsel hayatta ta olumlu etkiler sağlaması nedeniyle çok fazla tercih ediliyor. İçerisinde bulunan afrodizyak etkisi cinsel gücü arttırmaktadır.

Fındık

İçerisinde bol miktarda E vitamini olan fındık, cinsel gücü arttıran besinler arasında önemli bir yere sahiptir. Bedensel ve zihinsel yorgunluğu alarak rahatlamanızı sağlar.

Bal

Geçmiş tarihlerde de cinsel birliktelik için farklı şekillerde kullanılan balın cinsel gücü arttırıcı etkisini ortaya çıkarmıştır. Eski zamanlarda bal, erkeklerin spermlerinin güçlendirmek amacıyla tercih ediliyordu.

İncir

Erkeklerin cinsel gücünü arttıran afrodizyak etkisi ile incir, cinsel gücü arttıran besinler arasındadır. İçerisinde bulunan E ve B vitamini sayesinde cinsel gücün artmasında etkili sonuçlar doğurur.

Havyar

Eskiden bu yana afrodizyak olarak kullanılan havyar, içinde bulundurduğu çinko ile erkeklik hormonlarının yapımını arttırmada önemli bir besindir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*