Bayan Yelek Örgü Modelleri

Bayan Yelek Örgü Modelleri

Posted on

Bayan Yelek Örgü Modelleri

Eskiden sadece kış aylarında tercih edilen bayan yelek örgü modelleri günümüzde artık yaz mevsiminde de sıkça karşımıza çıkıyor. Yelek denildiği anda aklınıza hemen kış ayı ve sırtı kapatan modeller gelmesin, bikinilerin üzeri için örülen modern yelek örgü modelleri de yaz aylarında çok şık görüntü oluşmasını sağlıyor.

Artık bayan yelek örgü modelleri için mevsimin herhangi bir önemi bulunmuyor. İstediğiniz an dolabınızdan çıkartıp kombin oluşturabilirsiniz. Tığ ya da şişi ile kolayca örebileceğiniz yelekler, hayatınızın bir parçası haline gelecek.

Bayan Yelek Örgü Modelleri

Bayan yelek örgü modelleri yapımında farklı birçok çeşit yer almaktadır. Yelek örme konusunda deneyimli olan kişiler için fıstıklı yelpaze, fıstıklı şemsiye, sarmaşık dalları gibi birçok model bulunur. İsterseniz hafif ve sık görünüm yakalamak için başka modellere de göz atabilirsiniz. Dilediğiniz aksesuarlar ile de süsleyeceğiniz bayan yelek örgü modellerini hediyelik olarak da tasarlayabilirsiniz.

Mesela çıt çıt, düğme veya farklı aksesuarlar yardımıyla hayal gücünüze bağlı olarak modellerinize farklılık katabilirsiniz. Yelek modelleri arasında yarım kol ve tam kol seçenekleri de mevcuttur. Kendi zevkinize uygun modeli oluşturabilmek için iplik seçimi, örgü tipi, kullanılacak aksesuar büyük önem taşır. Ördüğünüz yelek modelini elbise, etek, gömlek ve tişörtleriniz ile kombin oluşturmanızın yanı sıra spor kıyafetlerinizle de bütünlük yaratabilirsiniz. Özellikle kot pantolon üzerine rahatlıkla tercih edilebilir ve tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir