Başakşehir Miele Servisi Aynı Gün Teknik Destek Sunuyor

208

Bulaşık makineleri zamanla deforme olan ve ilk günkü gibi çalışmayan cihazlardır. Zamanla bulaşıklarınız yeterince iyi temizlenmeyebilir ya da bardaklarınız çiziliyor olabilir. Ya da makineniz zamana yenik düşerek bozulmuş olabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey kaliteli bir servis çağırmaktır.

Profesyonel Miele Servis İstanbul – Her Zaman Hizmetinize Hazır!

Bulaşık makineniz için çağıracağınız servisin o markada uzmanlaşmış bir servis olması gerekir. Yani Miele marka bulaşık makineniz için Miele Servisini çağırmanız gerekir. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak bu özel servise ulaşabilirsiniz. Aradığınızda çamaşır makineniz ile ilgili bir arıza kaydı oluşturacaksınız. Bu kayıtta sorunu tam olarak aktarabilirseniz gelecek olan ekipler muhtemel arızalara hazırlıklı olarak gelebilirler.

Servisi aramış olduğunuzda servisin gelme süresi oldukça kısa olacaktır. Eğer aradığınız zaman müsait değilseniz, ileri bir saate ya da tarihe randevu oluşturabilirsiniz. Gelen servisler, eğer isterseniz ödemeyi kredi kartı ile de kapıda alabilirler. Servise haftanın 7 günü ve günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Gelen ekipler ilk adım olarak arızanın nedenini belirleyeceklerdir.

Miele Servis Başakşehir – Tek Tıkla Kapınızda!

Arızanın nedeni tespit edildiğinde, alternatif yollarla birlikte size çözüm önerilerini, oluşacak maliyet ile birlikte bildireceklerdir. Onay vermeniz durumunda gereken onarım işlemi başlayacaktır. Yapılan tamir işlemi için size 1 yıllık garanti verilir. Bu garanti hem işçilik, hem de varsa değişen parçalar için geçerli olacaktır. Bir yıl içerisinde aynı sorun tekrar görülürse tamamen ücretsiz olarak yeniden onarılacaktır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir