Anne Olmaya Hazır Mıyım Testi

Anne olmaya hazır mıyım testi endişelerinizi gidermeye yardımcı olacak. Her kadın çocuk yapmayı düşündüğünde “anne olmaya hazır değilim” diyerek endişelenebilir. Bu gayet doğal ve insani bir durumdur. Kendinden emin olamayanlar için bugüne kadar yapılan araştırmaları göz önünde bulundurarak size kolay bir test hazırladık.

Annelik elbette birçok kadının hayalidir. Siz de bu yazıyı okuduğunuza göre çocuk sahibi olmayı düşünüyorsunuz. Peki anneliğin beraberinde getireceği sorumlulukları ve hayatınızdaki olası değişiklikleri göz önünde bulundurdunuz mu? Doğru zamanda anne olmak hem sizin hem de çocuğunuzun sağlığı ve mutluluğu için hayatı derecede önem taşıyor.  Siz de takdir edersiniz ki anne olmaya karar vermek çok ciddi bir durumdur ve bu kararı almadan önce kendinizden emin olmalınız önemlidir. Korkularınızı ve endişelerinizi halının altına süpürmemeli aksine onlarla yüzleşmelisiniz. Bu test size bu konuda da fayda sağlayacaktır.

Her şeye rağmen bu testin sonuçlarının bir uzman görüşünün yerini tutmayacağını lütfen unutmayın ve sonuç ne çıkarsa çıksın durumla ilgili bir uzmandan yardım almayı sakın ihmal etmeyin.

Anneliğe Hazır Mıyım Testi

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Anne Olmaya Hazır Mısın Testi Sonuç: %%personality%%

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. anne olmaya hazır mıyım Anne Olmaya Hazır Mıyım Testi için yorumda bulun

    Anne Olmaya Hazır Mıyım Testi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Anne Olmaya Hazır Mıyım Testi için ilk yorumu yapabilirsin.