Ajda Pekkan genç kalmayı nasıl başarıyor?

ajda pekkan genç kalmayı nasıl başarıyor

Genç kalmak denilince hepimizin aklına elbette tek bir isim geliyor; Süperstar Ajda Pekkan. Peki Ajda Pekkan genç kalmayı nasıl başarıyor? Ajda Pekkan’ın gençlik sırrı nedir? Ne yiyor, ne içiyor, nasıl besleniyor da böyle genç ve fit kalmayı başarıyor?  Güzel star verdiği bir röportajda genç kalmanın püf noktalarını ve nasıl beslendiğini tüm samimiyetiyle anlattı.

71 yaşında ama 18’lik genç kızlara hem fiziğiyle hem de enerjisiyle taş çıkartmaya devam ediyor. O bir süperstar olmanın yanı sıra artık herkesi kendisine imrendiren gerçek bir idol ve herkesin hayali onun yaşlarına geldiğinde onun kadar genç ve sağlık görünebilmek….

Ajda Pekkan kendisine genç kalmayı nasıl başardığı sorusunu”Çok yürüyüş yapıyorum, çok su içiyorum”  diyerek yanıtladı. Genç kalmak için sporun çok önemli olduğunun altını çizdi.

Süperstarın sırrı spor

Ajda Pekkan’a göre genç kalmanın sırrı spor yapmak. Hemen hemen her gün spor yapan süperstar sözlerini şöyle sürdürdü; “Belki de bütün bunlar spora bağlı, benim bu enerjim, içimdeki kıpırtılar, hayatı bu kadar sevmem, bu kadar asılmam.” Güzel yıldız kendisine ait bir koşu bandı olduğunu ve konserlerinden önce dahi 50 dakika spor yaptığını belirtti ve ekledi “Spor insanı çok farklı kılıyor, bana bakın, beni örnek alın.”

Ajda Pekkan nasıl besleniyor?

Elbette sporun yanı sıra Ajda Pekkan’ın ne yiyip içtiği de çok merak ediliyor. Süperstarın sıkı bir diyette olduğunu düşünebilirsiniz ama gerçek öyle değil. Aksine Ajda Pekkan yemeklerde çok fazla ayrım yapmıyor. Hatta kebap dahi yiyor. Güzel yıldız röportajında beslenmesi hakkında da önemli bilgiler verdi ve şu sözleri söyledi; “Zencefil, limon ve balığı karıştırarak sabahları bir bardak su içiyorum. Balık, kebap ve mangalı çok seviyorum”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*