2019 Salon Dekorasyonları

2019 Salon Dekorasyonları

2019 Salon Dekorasyonları

Sevdiğiniz kişileri ağırladığınız, onlar ile keyifli zamanlar geçirdiğiniz evin en önemli bölümleri arasında salonlar yer alır. Eskiden yalnızca misafirleri ağırlamak için kullanılan salonlar günümüzde artık ev sahiplerinin de kullandığı alanlara dahil oldu.

Salonlarının daima güzel görünmesini ve modaya uygun bir şekilde dekore edilmesini herkes ister. Peki 2019 salon dekorasyonlarında neler moda? Dekorasyon yaparken nelere dikkat edilmeli?

2019 Salon Dekorasyonları

2019 Salon Dekorasyonlarında Trend Renkler

Salon dekorasyonunda bu yıl dramatik renk tonları daha fazla ön planda bulunuyor. Örneğin indigo mavisi, 2019 salon dekorasyonları arasında oldukça popüler… Indigo mavisinin özelliği genellikle bütün renkler ile uyum sağlayabilmesi ve huzur veren bir renk olması nedeni ile çok fazla tercih ediliyor.

2019 Salon Dekorasyonları

Bu yılın salon mobilya renkleri arasında zümrüt yeşili, füme tonları, antrasit gri ve hardal sarısı ilk bakışta göze çarpıyor. İsterseniz bu renkleri mobilyalarınızda kullanmak yerine halı ve perde gibi alanlarda da tercih edebilirsiniz.

2019 Salon Dekorasyonları

2019 salon dekorasyon renklerinde ayrıca bronz ve altın renk tonları çok popüler… Özellikle bu renkleri mobilyalarınızın ayaklarında, kapak kulplarında ve çekmecelerde görmek mümkün. Günümüzde salonlarda daha çok özgünlük hâkim oluyor. Salonunuzu süsleyen resimler, aile fotoğrafları, kendi el emeğiniz ile hazırladığınız dekoratif ürünler salonlarınıza farklı bir görüntü katabilir.

2019 Salon Dekorasyonları

Salonlarda kapalı dolap ve çekmeceler kullanış bakımından rahat olsa bile küçük salona sahipseniz bu ürünlere yer vermemelisiniz. Küçük salonlarda dekoratif için dolap yerine raflar kullanarak hem alandan tasarruf sağlayabilir hem de şık görüntü oluşturabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*