2019 Kış Tarz Kazak Modası

Soğukların gelişi ile birlikte kazaklar dolaplardan çıkıyor hatta mağaza vitrinlerini bile süslemeye başladı. 2019 kış kadın kazak modasında ise yine balıkçı yaka kazaklar, klasikler örgü modelleri, kısa kazaklar , bol  kazaklar yer alıyor diyebiliriz.

1- Balıkçı Yaka Kazakları

Aslında balıkçı yaka kazakları yine popüler olmaya başladı. Genellikle etek kombinlerinde kullanılır ve düz renkler tercih edilmektedir. Balıkçı yaka kazakları ikiye ayrılır diyebiliriz aslında kışın bohem havasına uyan kazağın alt kısmının asimetrik kesimleri ile daha da spor bir tarz yakalayabilirsiniz. Bir de diğer bir balıkçı yaka kazakları bedeninizi tam sarıp oturur. Tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

balıkçı yaka kazaklar balıkçı kazak

 

2-  Örgü Modelleri

Kış geldiyse örgü model kazakları görmemiz mümkündür. Kışı kış yapan örgü modeller özellikle büyük motifli örgü modeller daha şık duruyor . Özellikle 2019 kış kazak modasında örgü modellerde 80’ler ve 90’lara dönüş popüler diyebiliriz. Bu yüzden örgü modellerde renk cümbüşü meydana gelecek. Kışın her yer bembeyaz olsa da siz cıvıl cıvıl rengarenk olmalısınız.

örgü kazak modelleri örgü modelleri

3- Kısa Kazaklar

Yazın kısa t-shirt moda olduğu gibi kışın da kısa kazaklar yine tercihler arasında yer alıyor. Renkleri ve mini halleri ile oldukça ilgi odağı olabilirsiniz.

2019 kısa kazak modelleri kısa kazak modelleri

4- Bol Kazaklar

Artık montlarda bile büyük beden moda iken kazaklarda büyük beden görmez isek olmaz ! Eğer fit bir bedeniniz varsa özellikle tercih ediniz derim ;  aksi takdirde olduğunuzdan daha kilolu görünebilirsiniz. Rahatlık açısından vazgeçemezsiniz bol kazaklar özellikle hafta sonu dışarı çıkıyorsanız favori kazağınız olabilir. Basit bir kaç parça ile hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

bol kazaklar

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*