2019 Kış Tarz Kazak Modası

Soğukların gelişi ile birlikte kazaklar dolaplardan çıkıyor hatta mağaza vitrinlerini bile süslemeye başladı. 2019 kış kadın kazak modasında ise yine balıkçı yaka kazaklar, klasikler örgü modelleri, kısa kazaklar , bol  kazaklar yer alıyor diyebiliriz.

1- Balıkçı Yaka Kazakları

Aslında balıkçı yaka kazakları yine popüler olmaya başladı. Genellikle etek kombinlerinde kullanılır ve düz renkler tercih edilmektedir. Balıkçı yaka kazakları ikiye ayrılır diyebiliriz aslında kışın bohem havasına uyan kazağın alt kısmının asimetrik kesimleri ile daha da spor bir tarz yakalayabilirsiniz. Bir de diğer bir balıkçı yaka kazakları bedeninizi tam sarıp oturur. Tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

balıkçı yaka kazaklar balıkçı kazak

 

2-  Örgü Modelleri

Kış geldiyse örgü model kazakları görmemiz mümkündür. Kışı kış yapan örgü modeller özellikle büyük motifli örgü modeller daha şık duruyor . Özellikle 2019 kış kazak modasında örgü modellerde 80’ler ve 90’lara dönüş popüler diyebiliriz. Bu yüzden örgü modellerde renk cümbüşü meydana gelecek. Kışın her yer bembeyaz olsa da siz cıvıl cıvıl rengarenk olmalısınız.

örgü kazak modelleri örgü modelleri

3- Kısa Kazaklar

Yazın kısa t-shirt moda olduğu gibi kışın da kısa kazaklar yine tercihler arasında yer alıyor. Renkleri ve mini halleri ile oldukça ilgi odağı olabilirsiniz.

2019 kısa kazak modelleri kısa kazak modelleri

4- Bol Kazaklar

Artık montlarda bile büyük beden moda iken kazaklarda büyük beden görmez isek olmaz ! Eğer fit bir bedeniniz varsa özellikle tercih ediniz derim ;  aksi takdirde olduğunuzdan daha kilolu görünebilirsiniz. Rahatlık açısından vazgeçemezsiniz bol kazaklar özellikle hafta sonu dışarı çıkıyorsanız favori kazağınız olabilir. Basit bir kaç parça ile hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

bol kazaklar

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2019 Kış Tarz Kazak Modası için yorumda bulun

    2019 Kış Tarz Kazak Modası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2019 Kış Tarz Kazak Modası için ilk yorumu yapabilirsin.