2019 Kadın Bot ve Çizme Trendleri

2018 yılının sonlarına yaklaşıyoruz ve kış geliyor . 2019 kış modası da vitrinlerde kendini göstermeye başlıyor. peki 2019 çizme ve bot modasında hangi renkler hangi tarzlar popüler ? Hadi birlikte bakalım !

1-Renkli Yarım Deri Botlar

Yarım deri botlar bu senede oldukça tarz. Bu sezon da farklı renkler de botlar oldukça popüler. Ürünün sezon fiyatı 549,99 TL. Bu renkler arasında en trend olanlar ; Mavi , Bordo ,Beyaz,Leopar deseni ,yılan deseni …

Topuklu deri yarım botTopuklu deri yarım bot

2-Renkli Topuklar

Çizmeler yine gündemde… 2019 da farklı topuk renkleri özellikle metalik renkler oldukça tarz duruyor. Mango da bu sezonda yine vitrinleri süslüyor. Topuk renkleri ile aynı renkte fermuarlar çizmenin tasarımını tamamlıyor.

 

Metalik topuklu uzun botMetalik topuklu uzun bot

3-Blok Topuklar

Blok topuklar 2019 kış sezonun da vitrinler de yer alıyor. Timsah derisi modeli trendini kaybetmeyen parçalardan. Blok topuk eşliğinde en şık halini görebiliyoruz.  H&M vitrinlerinde sezon fiyatı 299,00 TL.

Blok Topuklu Bot - Koyu kırmızı - | H&M TR 1

4-Kovboy Çizmeler

Bazı sezonlar  trendler arasına giren Kovboy çizmeleri 2019 vitrinlerinde yeniden yerlerini alıyor. kadın kovboy çizmeleri desenleri ve ve sadeliği ile göz dolduruyor. Genellikle siyah rengi daha çok tercih edilmektedir. Topuklu kovboy botları Mudo’da sezon fiyatı  399.99 TL.

product image

5-Dökümlü Çizmeler

Her kullanımda ve her kombin de ayrı bir havası olan dökümlü çizmeler  üçgen topukları ile yine gündemde. Süet ve deri olarak farklı renk modelleri de tarz farklarını ortaya çıkarabiliyor. Deri dökümlü çizmeler 599,99 TL Derimod vitrinlerinde yerlerini alıyor.

KADIN DÖKÜMLÜ DERİ ÇİZME

6-Bağcıklı Botlar

Bağcık severler işte buraya ! Bağcıklı ayakkabılardan vazgeçmeyenler botlarda da bu geleneklerini sürdürebilirler. bağcıklı botlar bu sezonda trendler arasında diyebiliriz. Elleshoes’da bu bağcıklı botlar 799,90 TL yerine  indirimli fiyatı  229,90 TL ile vitrinde yerlerini alıyorlar.

ALAZNE BAYAN BOT TABA

7-İçi Tüylü Botlar

Fazla sıcak severler işte buraya ! Ayaklarınızı sıcak tutmanın en kısa ve konforlu yolu. İçi yumuşacık olan tüylü botlar her sezon rahat severlerin tercihi diyebiliriz.  Hafif topuklarla sıcak severler bu botu yıldız parçaları yapabilirler

ZLIBA-1100B 11587782-1ZLIBA-1100B 4227200-1

Tarzınız da fark yaratmak için bu çizme ve ya botları tercih edebilirsiniz. 2019 kış kadın bot ve çizme vitrinleri 7 trend ile sizlerle paylaştık !

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2019 Kadın Bot ve Çizme Trendleri için yorumda bulun

    2019 Kadın Bot ve Çizme Trendleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2019 Kadın Bot ve Çizme Trendleri için ilk yorumu yapabilirsin.