2017 Bayan Çizme Trendleri

Bayanlar kış aylarında üşümemek için giyim ve kuşamlarına çok dikkat ederler. Giydikleri giysilere göre ayakkabı ve aksesuar seçerler. Kış aylarında çok dikkat ettikleri konu ise çizmelerdir.

2017 bayan çizme modelleri bakımında, son derece eşsiz tasarımlarla ve renklerle bir araya gelerek göz kamaştıran modeller üretiliyor. Üretilen modelleri giyim tarzınıza göre alabilirsiniz. Çalışan bir bayansanız topuklu trend olan çizme modelleri size çok yakışacaktır. Günlük olarak tayt ve dar kot pantolonlarla giyinmek isterseniz düz taban biraz daha sportif bir çizme göz kamaştıracaktır.

Diğer yandan gece özel günlerde etek altına giyebileceğiniz ince topuklu ve platformlu çizmeler bu yıl eşsiz tasarımlarla karşımıza çıkacak.

ÇİZMEDE TREND RENKLER

Çizmeler de renkler oldukça fazladır. Mat deri dışında süet modeller de görebilirsiniz. Fakat süet deriler kış aylarında çok fazla su çekebilir. Diğer yandan mat derilerin renk kombinasyonunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Giyeceğiniz dar bir kot pantolon altına vizon rengi çok hoş duracaktır.

Bu yıl renkler;

  • Siyah
  • Kahve ve Tonları
  • Vizon
  • Bordo ve taba renkleri 2017 trend renkler olacaktır.

Genç kızlara yönelikte üretilen topuksuz düz taban çizmelerde gözden kaçmamalıdır. 2017 bayan çizme modelleri rengarenk desenli ve baskılı, katlamalı, aksesuar fermuarlı ve ponponlu çizmelerde eşsiz tasarımlarla karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz yıllar da diğer trend ise yağmurluk çizme modelleriydi. Bu yıl yine çıkması beklenmektedir.

Seçim yaparken kendi zevkinize göre, ayağınızın rahatlığına göre seçim yapmanız en önemlisidir. Düz taban alırken 1-2 cm yüksek olmasına dikkat etmenizi öneririz.

[jaw_media_gallery gallery=”2660″ type_gallery=”horizontal” thumb_gallery=”4″ ][jaw_clear]

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Bayan Çizme Trendleri için yorumda bulun

    2017 Bayan Çizme Trendleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Bayan Çizme Trendleri için ilk yorumu yapabilirsin.