2017 Abiye Ayakkabı Modelleri

Bütün bayanların en tutkulu yaptığı alışverişlerinden birisi ayakkabıdır. Hemen hemen her bayanın giysisine uygun mutlaka ayakkabısı vardır. Her kıyafete uygun spor, fantezi, babet türü ayakkabılar vardır. Bunlardan birisi de abiye ayakkabılardır.

2017 abiye ayakkabı modelleri vitrindeki yerlerini almaya başladı. Abiye ayakkabıları daha çok düğün, özel gün ve geceler de kullanır bayanlar. Bu yüzden aldıkları trend abiye elbiseye göre altında çok şık duracak şekilde ve herkesin gözünü kamaştıracak şekilde abiye ayakkabılarını seçerler. Seçtikleri ürünlerle de etrafında ki insanların beğenisini toplarlar ve bundan dolayı da bayanlar ayakkabı seçerken çok dikkatli davranırlar.

TREND RENKLER

Bu yıl renk olarak herkesin gözdesi olan siyah yine ilk sıralarda yer alıyor. Daha sonra gümüş rengi, gold rengi ve ten renkleri bu yıl trend renkler olarak karşımıza çıkacak. Seçtiğiniz kıyafet rengine uygun abiye ayakkabısı seçerseniz beğeniniz bir o kadar daha artacaktır.

Taşlı ve yüksek topuklu abiyeler bu yıl da çok tutulacak. Altın rengi bir ayakkabıya taşlı işlemeler oldukça şık ve gösterişli durmaktadır. Yüksek topuklu, çapraz bantlı ve renkli ürünler 2017 yılında çok şık tasarlanmış.

Açık abiye ayakkabı için giydiğiniz elbise çok önemli olsa da tırnaklarınıza süreceğiniz ojeler de bir o kadar önemlidir. Ayakkabı rengine göre oje rengini belirlerseniz ayakkabı çok daha güzel duracaktır.

Bayanlar için oluşturduğumuz 2017 trend abiye ayakkabı modelleri konusunda resimleri görebilirsiniz.

[jaw_media_gallery gallery=”2723″ type_gallery=”horizontal” thumb_gallery=”4″ ][jaw_clear]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*