2018 Bot ve Çizme Trendleri

kirmizibot1

Doğru ayakkabıyı giymeden asla doğru kombini yapamazsınız. Bot ve çizme modasını takip edin bu kış da tarzınızdan ödün vermeyin.

Bu Yılın Bot ve Çizme Trendleri

2017 – 2018 Sonbahar Kış Bot Çizme trendleri büyük markaların yeni modellerini görücüye çıkarmasıyla birlikte belli olmaya başladı bile. Bu yıl hangi çizmeler ve botlar moda? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. 2018 bot modelleri ve 2018 çizme modellerine bakılırsa bu yıl diz üstü uzun çizmeler ve kalın kare topuklu, sivri burunlu botları bol bol sokaklarda ve podyumlarda göreceğiz.

Zımbalı Bot Devri Bitti!

Bu yıl ayaklara zarafet hakim olacak! Zımbalı, taşlı ve tokalı botlarınızı, nakışlı kovboy çizmelerinizi rafa kaldırabilirsiniz çünkü bu yıl onlara hiç ihtiyacınız olmayacak.  Sezonun kıyafetlerinde olduğu gibi bot ve çizmelerinde de zarif, sade ve feminen tasarımlar ön plana çıkıyor.

Bu yılın modası Kırmızı Çizmeler

Daha önce 2017 – 2018 Sonbahar Kış Trendleri yazımızda bu kışın kıpkırmızı geçeceğinin müjdesini vermiştik. Sezonun renginden elbette bot ve çizmeler de nasibini aldı. Yeni koleksiyonları incelediğimizde kırmızı ve tonlarının ağırlık gösterdiği hemen dikkatleri çekiyor, kırmızıyı çok iddialı bulanlar için ise bu senenin bir diğer rengi gece mavisi. Tabii ki siyahtan vazgeçemeyenler unutulmamış ama bu yıl kahverengi ve tonlarına vitrinlerde pek de rastlayamayacağız. Eğer gardırobunuzda kırmızı, uzun bir çizme yoksa hemen bir tane edinmelisiniz, bizden söylemesi!

İşte sizin için seçtiğimiz bot ve çizme modelleri;

1 – Aquazzura

çizme trendleri

2- Beymen Collection

bot trendleri

3- MSGM

kırmızı bot trendi

4-  Stella Luna

2018 Bot Trendi

5- Stella Luna

2018 çizme trendleri

6-  Aquazzura

Aquazzura bot

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*