1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet

1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet

1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet

Bu kadar kısa bir zamanda kilo vermek mümkün olur mu diye düşünmeyin. Uygulayacağınız bu program sayesinde sizde 1 haftada 10 kilo verdiren diyet ile istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

Öncelikle hangi diyet programını yaparsanız yapın mutlaka sağlıklı şekilde kilo vermeye çalışın. Sağlıksız ve bilinçsiz bir şekilde yapılan diyetler sağlık problemlerini de beraberinde getirir. Diğer taraftan diyet programları doktor eşliğinde ve bazı testler uygulandıktan sonra başlanmalıdır. Eğer bu kurallara dikkat ederek diyet programı yapıp biraz da egzersiz ile sizde 1 haftada 10 kilo verdiren diyet sayesinde hedefinize ulaşabilirsiniz.

Ancak hızlı kilo verdirmesi sebebi ile 1 haftada 10 kilo verdiren diyet herkes için uygun olmayabilir. Bu yüzden bir beslenme uzmanından yardım alarak başlamanızı tavsiye ederiz.

1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet

1 Haftada 10 Kilo Nasıl Verilir?

Sabah

1 bardak şekersiz çay, 1 ince dilim yağsız peynir, 1 tane domates, 1 tane salatalık ve 1 dilim kepek ekmeği

Öğle

100 gr et, balık ya da tavuk, 1 porsiyon az yağlı salata ve 1 dilim kepekli ekmek

Akşam

1 porsiyon haşlama, ızgara, fırında yağsız tavuk göğsü, 1 kâse yağsız yoğurt, 1 porsiyon az yağlı salata

Dilerseniz öğünlerinizi haftalık olarak değiştirmeniz mümkün. Bu şekilde 1 ay boyunca bu diyet programını uygulayabilirsiniz. Ancak haftada en az 2 gün ağırlıklı olarak et ve balık tüketmeye özen gösterin. Diğer haftalarda sebzeye ağırlık verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*